لوله آتشخوار
 • فال روزانه / فال امروز شما

  فال روزانه / فال امروز شما

  فال امروز شما , فال روزانه,فال امروز,فال روز تولد,فال ماه تولد,فال
 • سال 2015 از نظر مالی و عشقی و عاطفی برای شما چگونه خواهد بود؟

  سال 2015 از نظر مالی و عشقی و عاطفی برای شما چگونه خواهد بود؟

  سال 2015 از نظر مالی و عشقی و عاطفی برای شما چگونه خواهد بود...
 • عاقبت ندیدن چهره عروس تا قبل از روز عروسی در عربستان

  عاقبت ندیدن چهره عروس تا قبل از روز عروسی در عربستان

  اواخر هفته جاری یک مرد سعودی بلافاصله پس از دیدن چهره همسر آینده‌اش در مراسم عروسی از او جدا شد...
 • شخصیت شناسی جالب براساس رنگ قاب گوشی شما

  شخصیت شناسی جالب براساس رنگ قاب گوشی شما

  تا به حال به قاب گوشی‌های آدم‌های مختلف توجه کرده‌اید؟هر کدام رنگ و مدلی مخصوص به خود دارد. برخی پر زرق وبرق و با رنگ‌های تند و برخی ساده و با رنگ‌های تیره و خنثی. آیا این نوع انتخاب قاب گوشی...
 • شخصیت شناسی براساس شکل و مدل بینی!

  شخصیت شناسی براساس شکل و مدل بینی!

  برخی افراد از این نظر خوش شانس اند و اصطلاحا بینی بی نقصی دارند اما برخی بینی عقابی، کوفته ای یا کجی دارند. به نظر شما رایج ترین نوع بینی ای که افراد دارند کدام است و شخصیت هر کدام چگونه است؟ مطلب زیر را مطالعه کنید و بعد نگاهی به بینی تان بیندازید.
 • شما چطور میخوابید؟ شخصیت شناسی براسا مدل خوابیدن ( عکس)

  شما چطور میخوابید؟ شخصیت شناسی براسا مدل خوابیدن ( عکس)

  هر یک از ما آدمها یک جوری می خوابیم و در هنگام خوابیدن بدنمان را به مدل های مختلفی حالت می دهیم. در واقع در یکی از این فرمها راحت تر هستیم.
 • بگویید چه خصوصیتی دارید تا بگوییم چه کاره شوید

  بگویید چه خصوصیتی دارید تا بگوییم چه کاره شوید

  چه كسانی با هوشند؟ آنها كه در شغل شان موفق هستند؟ آنها كه محقق و دانشمند و نابغه اند؟ نظریه های جدید روان شناسی می گوید همه اینها به علاوه خیلی های دیگر!
 • شخصیت شناسی جالب از روی رنگ ماه تولد شما

  شخصیت شناسی جالب از روی رنگ ماه تولد شما

  متولدین فروردین : قرمز
 • فال روز (3 آذر - 24 نوامبر)

  فال روز (3 آذر - 24 نوامبر)

  فروردین: ایده های بزرگی را كه مدت هاست در ذهن تان داشته اید، بیرون آورده وآنها را عملی می سازید و این باعث می شود كه ذهن مغشوش شما، كمی آرام شود. حالا دیگر به جای نگرانی درباره جزییات امور، به دنبال یادگیری بروید و سعی كنید كه هر روز چیز جدیدی یاد بگیرید و پیشرفت كنید. به یاد داشته باشید كه با بررسی بی طرفانه است كه همه چیز به دست می آید و سعی كنید كه راهی را پیدا كنید كه در سطوح بنیادی نیز پیشرفت كنید.
 • فال روز (2 آذر-23 نوامبر)

  فال روز (2 آذر-23 نوامبر)

  فروردین: اگر قبلاً شخصی با شما مخالفت می کرده، امروز در حالی که تغییراتی در برنامه ها به وجود می آورد، بالاخره دیدگاه های شما را درک می کند. باوجود این فکر نکنید که دوستانتان رفتار خودسرانه شما را تحسین می کنند. بلکه آنها نهایت تلاش شان را می کنند که شما را همانطوری که هستید قبول کنند. اگر به دیگران فشار آورید که از راحتی و آسایش خود چشم پوشی کنند هیچ سودی عایدتان نمی شود.
 • فال روز (1 آذر-22 نوامبر)

  فال روز (1 آذر-22 نوامبر)

  فروردین: شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیت هایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.
 • فال روز (30 آبان-21 نوامبر)

  فال روز (30 آبان-21 نوامبر)

  فروردین: درست وقتی همه چیز روبه راه است، مانع جدیدی جلوی پای شما ظاهر می شود. شاید بخش مهمی از اطلاعاتی كه بهتان داده شده را نادیده گرفته اید، یا فقط بخشی از وظایف كاریتان را انجام نداده اید. حالا دلیلش هرچه كه باشد، دیگر نباید غر بزنید؛ اگر حواستان را جمع كنید می توانید جبران كنید. به جای اینكه انرژی تان را سر صحبت كردن در مورد این موضوع هدر بدهید، فقط فكر كنید ببینید كه الان چه كاری لازم است انجام دهید.
 • فال روز (29 آبان-20 نوامبر)

  فال روز (29 آبان-20 نوامبر)

  فروردین: سیاره بخت شما یعنی عطارد امروز به شما نیروی بدنی فراوانی می دهد، به شرط آنكه احتیاط كنید. ممكن است تلف شدن زمان، این انرژی شما را كم كند اما تضمین می شود كه اثر منفی آن باقی نمی ماند. شما ممكن است بتوانید بر روزمرگی غلبه كنید، اما اگر مایل هستید، می توانید انرژی تان را ذخیره كنید تا كار جدیدی را شروع كنید.
 • فال روز (28 آبان-19 نوامبر)

  فال روز (28 آبان-19 نوامبر)

  فروردین: امروز یک روز هیجان انگیز است! اما اگر ترس های خود را مدیریت نکنید، شک کردن مداوم شما را به به وضعیت بحرانی ماورایی می فرستد. این سخن بدین معنی نیست که شما می توانید بر قدرت های ماورایی پیروز بشوید، بلکه بدین معنی است که با قبول کردن محدودیت هایتان و خودشناسی مجبور نخواهید شد چندین بار ابراز وجود کنید.
 • فال روز (27 آبان-18 نوامبر)

  فال روز (27 آبان-18 نوامبر)

  فروردین: با وجود اینکه امروز خیلی دیر می گذرد، ولی شما از شرایط موجود راضی هستید. شما آماده اید با مشکلات سرشاخ بشوید! اما ندای درونتان بهتان می گوید الان وقت مناسبی نیست. حتی اگر اهمیت آرام تر کار کردن را فهمیده باشید، تا موقعی که تغییرات لازم را اجرا نکنید از ناامیدی در نخواهید آمد.
 • شخصیت شناسی از روی لباس افراد

  شخصیت شناسی از روی لباس افراد

  انتخاب لباس به ندرت می تواند بی غرض باشد، رازهای درون مان در نوع پوشش مان مشخص می شود. خانم کوکو شنل گفته است که «اگر خانمی بد لباس بپوشد، خود لباس است که به چشم می آید اما اگر او بی عیب و نقص لباس بپوشد، خود اوست که به چشم می آید.»
 • فال روز (26 آبان-17 نوامبر)

  فال روز (26 آبان-17 نوامبر)

  فروردین: امروز شور و هیجانتان خیلی زیاد شده است و اگر نتوانید کاری هیجان انگیز انجام دهید ناراحت و ناامید خواهید شد. متاسفانه شما قبل از اینکه حتی بدانید چه هدفی دارید، باید کارهایی را انجام دهید که بتوانید کمی موتور خود را شارژ کنید. پس برنامه ریزی کردن قبل از اینکه تسلیم بشوید عاقلانه ترین کاری است که می توانید انجام دهید.
 • فال روز (25 آبان-16 نوامبر)

  فال روز (25 آبان-16 نوامبر)

  فروردین: احتمالا امروز می خواهید تا فرصت از دست نرفته به هدف بزنید، اما ممکن است قبل از اینکه به مقصودتان برسید از پا بیفتید. چند ساعت اول صبح را زیاد کار نکنید، برای اینکه ممکن است همین چند ساعت انرژی تان تحلیل رود. بهترین کار این است که آهسته و پیوسته حرکت کنید، حتی اگر باز هم خسته شدید، تا بعد از ظهر احتمالاً موج تازه ای از انرژی وارد زندگی تان می شود.
 • فال روز (24 آبان-15 نوامبر)

  فال روز (24 آبان-15 نوامبر)

  فروردین: شما امروز بخصوص اگر از كارهایی كه در حال انجام دادنشان هستید خسته شده باشید، توانایی خیلی زیادی برای تمرکز کردن دارید. اما بیشتر به دنبال این هستید که روال امور را به نفع خودتان تغییر دهید. فقط سعی كنید طوری از انرژی تان بهره بگیرید كه بتوانید از اشتباه یا مجادله جلوگیری به عمل آورید.
 • فال روز (23 آبان-14 نوامبر)

  فال روز (23 آبان-14 نوامبر)

  فروردین: باتوجه به اینکه ماه کامل در دومین خانه تان یعنی خانه نتایج قرار گرفته است، شما باور دارید که اوضاع مالی تان بهتر از همیشه شده است. خوشبختانه شما قادر هستید شیوه های جدیدی را در محل کارتان به کار ببرید که باعث ترفیع حقوقتان شود. اما انتظار ثروت بادآورده نداشته باشید و روی احتمالات هم حساب نکنید.
1 2 3 4 5 6 7 ... 30 31»