لوله آتشخوار
 • ۲۵ نامزد بهترین معماری ساختمان در جهان

  ۲۵ نامزد بهترین معماری ساختمان در جهان

  اعضای تیم آرک دِیلی از بین ۳۰۰۰ ساختمانی که سال گذشته طراحی و ساخته شده‌اند، این ساختمان‌ها را به عنوان نامزد بهترین ساختمان سال انتخاب کرده‌اند.
 • کاغذ دیواری مناسب برای خانه شما

  کاغذ دیواری مناسب برای خانه شما

  استفاده از كاغذديواري‌ اين روزها به يك فن تبديل شده است؛ مهارتي كه با دانستن تكنيك‌هاي ساده‌اي مي‌توان آن را به‌راحتي در خانه اجرا كرد.
 • دکوراسیون سرویس خواب سلطنتی

  دکوراسیون سرویس خواب سلطنتی

  نمونه هایی از شیک ترین و زیباترین سرویس خواب های سلطنتی
 • دکوراسیون قبل و بعد یک آشپزخانه کسل کننده و تاریک

  دکوراسیون قبل و بعد یک آشپزخانه کسل کننده و تاریک

  دکوراسیون آشپزخانه یکی از مهم ترین قسمت ها در دکوراسیون داخلی است. به خصوص که در خانه های امروزی بیشتر آشپزخانه ها اوپن هستند. این بار دکوراسیون قبل و بعد آشپزخانه های کسل کننده و تاریک قدیمی را برای تان گردآوری کرده ایم.
 • ایده هایی راحت و زیبا برای طراحی پذیرایی

  ایده هایی راحت و زیبا برای طراحی پذیرایی

  همه ما به خوبی از نقش مهم طراحی دکوراسیون داخلی در فضاهای داخلی منزل مان آگاه هستیم. دکورسیون داخلی خانه ما نشان دهنده و معرف ما برای دیگران است و این اهمیت در بعضی از فضاها مانند اتاق پذیرایی نمود بیشتری پیدا میکند، چرا که ما معمولا از مهمانان هایمان در این فضا پذیرایی می کنیم. پس بسیار مهم است تا دکوراسیون داخلی این فضا زیبا، جذاب و منحصر به فرد باشد. در این مطلب تصمیم گرفته است تا به شما بگوید چگونه یک اتاق پذیرایی زیبا و منحصر به فرد داشته باشید.
 • جدیدترین سرویس خواب های نوزادی

  جدیدترین سرویس خواب های نوزادی

  نمونه هایی از جدیدترین و شیک ترین مدل سرویس خواب های نوزادی
 • مدل کفپوش های سه بعدی سرویس بهداشتی

  مدل کفپوش های سه بعدی سرویس بهداشتی

  نقاشی های دیواری می توانند بخش جالبی از دکور خانه را تشکیل دهند این نقاشی ها را می توان بر روی دیوار ، سقف و حتی روی زمین قرار داد ما می خواهیم در این مقاله چند نمونه عالی از طراحی کفپوش به صورت سه بعدی را برای سرویس بهداشتی و حمام در نظر بگیریم.
1