لوله آتشخوار

برانکو پرسپولیسی می‌شود؟

برانکو پرسپولیسی می‌شود؟
مسئولان منتسب به باشگاه پرسپولیس عصر دوشنبه با "برانکو ایوانکوویچ" جلسه‌ای دارند که احتمالا نتیجه آن توافق نهایی با این مربی خواهد بود.

در حالی که باشگاه پرسپولیس مدتی پیش قراردادی دو ساله با حمید درخشان بسته بود، مذاکراتی موازی با "برانکو ایوانکوویچ"(Branko Ivanković)، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران انجام داده و به توافقات اولیه هم رسیده است.

نژادفلاح که احتمالا به زودی سرپرستی پرسپولیس را بر عهده خواهد گرفت، ظاهرا در این مذاکرات نقش دارد و این در حالی است تاکنون هیچ یک از مسئولان سرپرستی او را تایید نکرده اند، اما کاشانی یکی از اعضای هیات مدیره پرسپولیس امروز در مصاحبه با یکی از رسانه ها گفته که او هم خبر حضور نژادفلاح را شنیده است.

"برانکو ایوانکوویچ" فردا (دوشنبه) با مسئولان پرسپولیس در ترکیه دیداری خواهد داشت و به احتمال فراوان به توافق نهایی با این تیم می رسد، چرا که مشکل مالیاتی او هم حل شده و قرار است مالیات وی در زمان تصدی گری مربیگری اش در تیم ملی ایران را هم سرخپوشان تهران پرداخت کنند.

یک نکته جالب دیگر در این ماجرا آنجایی است که "برانکو ایوانکوویچ" که رابطه خوبی با رسانه ها داشته پاسخگوی سوالاتی که از او می شود نیست و همین امر شائبه حضور او در پرسپولیس را تقویت می کند. 

 

عضویت در خبرنامه
اولین نفری باشید که از خبرها و مطالب این سایت مطلع شوید

اخبار دنیای فناوری

چه خبر از کجا

نظرات

نام و نام خانوادگی : *
پست الکترونیک :
متن پیام : *
کد امنیتی : *